HOME | Strulik GmbH | klapy ppoż. | klapy do oddymiania | SRC | Nawiewniki |  INFO |  KONTAKT  

 

 

STRULIK GmbH

zawory przeciwpożarowe

klapy przeciwpożarowe

klapy do systemów oddymiania

systemy różnicowania ciśnień (SRC)

nawiewniki

sprzedaż
cennik
o firmie
Strulik GmbH
Strulik Zrt.
 
Strulik Info
Downloads
 

Obiekty referencyjne

 

Prezentacje
Kontakt

firma STRULIK GmbH

 

Być wśród najlepszych w swojej dziedzinie ...
... był celem, gdy firma została założona w 1975 roku.

Firma STRULIK GmbH została założona 05 grudnia 1975 roku. Założycielem firmy jest Jürgen Eidmann. Siedzibą firmy jest miejscowość Hünfelden Dauborn - niewielka miejscowość pod Limburgiem. Firma posiada 2 zakłady produkcyjne w Niemczech oraz firmę "córkę" -na Węgrzech - STRULIK Zrt.. Wpisana do rejestru sądowego pod numerem HRB 773 w Amtsgericht Limburg.

Firma specjalizuje się w produktach zabezpieczeń przeciwpożarowych systemów wentylacji - klapy przeciwpożarowe, zawory przeciwpożarowe i inne zabezpieczenia ppoż. oraz systemów oddymiania i zabezpieczania przed zadymieniem. Produkuje wysokiej klasy elementy nawiewne dla systemów wentylacji i klimatyzacji o bardzo dobrych parametrach akustyczno-przepływowych. Firma Strulik przoduje w dostarczaniu tzw. nawiewników "szytych na miarę" dla potrzeb poszczególnych projektów. Specjalizuje się w wykonaniu nawiewników o wysublimowanych parametrach pracy.

W firmie Strulik pracują entuzjaści i pasjonaci w swojej dziedzinie. Dzięki temu produkty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Dla systemów i elementów zabezpieczeń pożarowych każdy produkt i system jest oferowany wraz z pełną świadomością spoczywającej na producencie odpowiedzialności za produkt służący ochronie życia ludzkiego. Liczy się przede wszystkim jakość i pewność działania.  

Dane kontaktowe firmy:

POLSKA / POLAND

 

Wojciech Konka
Kierownik Sprzedaży - Polska / Area Sales Manager - Poland
Strulik GmbH
95-083 Babiczki, ul. Klonowa 45
tel. (phone): +48 509 402007
tel. (phone): ++48 42 6401560
STRULIK GmbH | Strulik Zrt.

 

Niemcy / Germany

STRULIK GmbH

________________________________________________

STRULIK GmbH, Neesbacher Str. 15, D-65597 Hünfelden

tel.(phone): ++49 (0) 6438 839-0

faks (fax): ++49 (0) 6438 839-30

e-mail: contact@strulik.com

Internet: www.strulik.com

 

Euro NIP: DE 113881179 / VAT number: DE 113881179

Sąd Rejonowy w Limburgu / Limburg Court

Rejestr Sądowy: 7 HRB 773 / Comercial Register Court: 7 HRB 773

Prezes: Jürgen Eidmann, Stephan Eidmann / President: Jürgen Eidmann, Stephan Eidmann

 

 
HOME www.strulik.pl
 
Jakość jest ważnym wyznacznikiem filozofii naszej firmy i
mocno związany z nazwą Strulik GmbH.
W CELU ZAPEWNIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTU, wszystkie komponenty opuszczające nasz zakład i produkcję podlegają stałej kontroli jakości.

W centrum szeroko zakrojonej kontroli jakości znajdują się urządzenia do testowania i urządzenia testujące, a także nasze nowoczesne zakłady produkcyjne, w których wszystkie części - od indywidualnego zabarwienia i malowania proszkowego po końcowy montaż z końcową inspekcją - są dokładnie sprawdzane.

Przetwarzanie wysokiej jakości paneli aluminiowych i ze stali nierdzewnej odbywa się za pomocą najnowocześniejszych maszyn do cięcia laserem CNC, a także pras krawędziowych, za pomocą których można przetwarzać różne formacje i fałdy. Najwyższą precyzję produkcji zapewnia zastosowanie w pełni automatycznych robotów spawalniczych.

Użycie wyszkolonego, zmotywowanego wyspecjalizowanego personelu z wysokim poczuciem odpowiedzialności, jak również ciągłe doskonalenie we wszystkich obszarach firmy, w połączeniu z technologią high-tech, gwarantuje doskonałą jakość w interesie naszych klientów.
PRZYDATNOŚĆ I ZASTOSOWANIE wszystkich produktów istotnych dla konstrukcji zostało potwierdzone i zatwierdzone przez Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej (DIBt).

Zatwierdzenia DIBt są dowodem przydatności dla wszystkich produktów Strulik w zakresie stosowania krajowych przepisów budowlanych i zgodności z wymaganiami konstrukcyjnymi.

Certyfikacja naszej firmy zgodnie ze specyfikacjami i celami EN ISO 9001 - procedura uznana na całym świecie za standard dla systemów zarządzania jakością - jest sprawdzalnym i porównywalnym certyfikatem naszych kompetencji i wydajności dla klientów krajowych i międzynarodowych.

Większość naszych produktów oznaczonych jest znakiem CE

 

@ 2017